پیام تبریک معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پیام تبریک معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 پیام تبریک روز بهورز

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ دکتر حسین فرشیدی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به مناسبت گرامیداشت روز بهورز، این روز را به بهورزان گرامی، حافظان خط مقدم سلامتی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی  استان سمنان؛ دکتر حسین فرشیدی معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به مناسبت گرامیداشت روز بهورز، این روز را به بهورزان گرامی، حافظان خط مقدم سلامتی تبریک گفت. 

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

 با سلام واحترام ،

   همان گونه که استحضار دارید روز دوازدهم شهریور ماه به عنوان روز بهورز نام گذاری شده است. بزرگدشت این روز به عنوان تبلور خدمت رسانی عمیق و همه جانبه در راستای ارتقای سلامت مردم روستا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این روز نظام شبکه فرصت آن را دارد تا با مروردستاوردها در طول چهار دهه از استقرار نظام شبکه از خدمات، نقش و جایگاه بهورزان و تربیت کنندگان آن ها تقدیر به عمل آورد.

خدمات بهورزان گستره سلامت جسم، روان و روح را در بر دارد و بی تردید موجب تضمین حقوق افراد و توسعه رشد و بالندگی در جامعه می شود.  بی تردید اجرای برنامه های پیشگیری و کنترل همه گیری و ایمن سازی در پهنه گسترده و متنوع جغرافیایی کشور بدون بهورزان و ارتباط تنگاتنگ آنان با مردم و سازمان های مستقر در روستا دچار نقیصه اساسی می گردید . یقینا آنچه از ایثاری که با همت بهورزان در بستر جامعه روستایی جاری شد برگ زرین دگیری از افتخارات و الگویی بی نظیر برای مردم و نسل های آینده خواهد بود. خواهشمندم پیام تبریک و تهنیت اینجانب را به مناسبت روز بهورز به یکایک هکاران ارجمند و عزیز بهورز، مدیر و مربیان تربیت کننده آن ها، کارشناسان امور بهورزی و کارکنان ارجمند گروه های گسترش شبکه که در راه تعلیم و تربیت بهورزان و استقرار ساختار نظام شبکه فعالیت دارند ابلاغ فرمایید.

 

دکتر حسین فرشیدی

معاون بهداشت

  • کد خبر : 46179
لینک کوتاه خبر :
خانم مهدیه سلطانی
خبرنگار

خانم مهدیه سلطانی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید *