متن تبریک معاون بهداشتی به مناسبت روز بهورز

متن تبریک معاون بهداشتی به مناسبت روز بهورز

 گرامیداشت روز بهورز

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی دانشگاه  و خدمات بهداشتی درمانیعلوم پزشکی  استان سمنان؛ دکتر کسائیان معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت استان در پیامی به مناسبت گرامیداشت روز بهورز، این روز را به بهورزان گرامی، حافظان خط مقدم سلامتی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تبریک گفت. 

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

 خداوند متعال می فرمایند: مردم خانواده من هستند، پس محبوب ترین آنان نزد من کسانی هستند که با مردم مهربان تر و در راه برآوردن نیازهای آنها، کوشاتر باشند.

(امام صادق علیه السلام)

با سلام و احترام ؛

   بهورزان به عنوان جامعه نگر ترین دانش آموخته نظام سلامت، یکی از ارزشمند ترین سرمایه ها برای تحقق اهداف راهبردی سلامت هستند. بهورزان با زندگی مردم عجین شده و با تلاش خود در سخت ترین شرایط ، حداکثر دسترسی به خدمات بهداشتی – درمانی را برای مردم فراهم می نماید.

    دوازدهم شهریور ، روز بهورز،  روز یادآوری ارزش های نظام مراقبتهای اولیه بهداشتی درمانی برای تحقق عدالت، اخلاق، کارآمدی و شأن انسانی است؛  ضمن عرض تبریک این روز خجسته ، بدین وسیله اززحمات و تلاش های شما در اعتلای سلامت جامعه تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال سلامتی و  موفقیت روزافزون شما را مسئلت می نمایم. 

   با امید به اینکه با اتکال به حضرت سبحان،  ضمن ارتباط گسترده با اقشار مختلف مردم روستا ، شاخص های بهداشتی را با رعایت کیفیت کار ، ارتقا بخشید و در وظایف خطیر  و گسترده تأمین و ارتقای سلامت آحاد جامعه ، بیش از پیش کوشا و پویا باشید.

 

 

دکتر سید سعید کسائیان

معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت استان

 

  • کد خبر : 46150
لینک کوتاه خبر :
خانم مهدیه سلطانی
خبرنگار

خانم مهدیه سلطانی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید *