از اجرای طرح "هر خانه يك پايگاه سلامت" در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

از اجرای طرح "هر خانه يك پايگاه سلامت" در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

از اجرای طرح "هر خانه يك پايگاه سلامت" در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، اجرای طرح "هر خانه یک پایگاه سلامت" از فردا در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان آغاز می‌شود.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه بیان داشت: فردا سه شنبه پنجم آذر ماه 98 آیین اجرای طرح "هر خانه یک پایگاه سلامت" با حضور مقامات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استانی، شهرستانی و دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار می گردد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: طی برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های انجام‌شده، طرح "هر خانه یک پایگاه سلامت" در مراکز خدمات جامع سلامت شهید مطلبی، فیریدون فامیلی، خیرآباد و پایگاه همت در شهرستان سمنان اجرا می گردد.

دکتر دانائی با بیان اینکه برای اجرای طرح از هر خانه یک نفر به‌عنوان سفیر سلامت انتخاب می‌شود، تأکید کرد: در این طرح محوریت با آگاه‌سازی خانواده برای ارتقای بهداشت خانوار محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: پس ‌از این مراحل، هر فرد در هر خانواده از حداقل آگاهی درباره بهداشت سلامت خانواده برخوردار می‌شود و می‌تواند این اطلاعات را به خانواده خود نیز ارائه کند و همچنین قرار است طرح "هر خانه یک پایگاه سلامت" از آذر تا بهمن ماه ۹۸در سطح شهر سمنان اجرایی شود.

زمان برگزاری آیین آغاز طرح "هر خانه یک پایگاه سلامت": سه شنبه 5 آذر ماه 1398 - ساعت  15 / 9

مكان برگزاری آیین آغاز طرح "هر خانه یک پایگاه سلامت": سالن همايش دانشگاه واقع در ضلع جنوبي بيمارستان كوثر (روبروي استانداري سمنان)

کلمات کلیدی